OPL Director's Cup Fall 2012
Under 10 Boys Gold
Flight A Pts GP W L T GF GA GD
01. RPSC River 14k (OR)   1931111789
02. Crossfire OR Southside SC Blue   1931111899
03. PCU 02B Red (OR)   03030024-24
Flight B Pts GP W L T GF GA GD
01. Eastside Timbers '02B Red (OR)   47550043637
02. Southeast Soccer Club SESC Strikers   2142201117-6
03. Tualatin Hills United SC United Beryllium Black (OR)   143120719-12
Flight C Pts GP W L T GF GA GD
01. Crossfire OR Clackamas United SC Raptors (OR)   143111743
02. NEU Barca (OR)   12301267-1
03. FC Portland Academy 2002 Boys Navy   93120313-10
Flight D Pts GP W L T GF GA GD
01. Crossfire OR Lake Oswego SC Junior's U-10 (OR)   405410261610
02. WT B02 Copa (OR)   40642030255
03. Eastside Timbers '02B Black (OR)   19412110100
04. Thelo United FC Spartans (Or)   03030020-20
  Under 10 Boys Gold
Fri, November 9, 2012
GAME#   Time Home   Away Location
3014   7:00 pm  WT B02 Copa 5-7 Crossfire OR Lake Oswego SC Junior's U-10
Sat, November 10, 2012
GAME#   Time Home   Away Location
3001   9:00 am  Eastside Timbers '02B Red 13-2 Tualatin Hills United SC United Beryllium Black
3000   9:00 am  RPSC River 14k 10-0 PCU 02B Red
3002   9:00 am  FC Portland Academy 2002 Boys Navy 2-1 NEU Barca
3013   9:30 am  Thelo United FC Spartans 0-4 Eastside Timbers '02B Black
3003   1:30 pm  Eastside Timbers '02B Black 2-4 WT B02 Copa
3007   1:30 pm  NEU Barca 2-2 Crossfire OR Clackamas United SC Raptors
3004   2:00 pm  Crossfire OR Lake Oswego SC Junior's U-10 7-0 Thelo United FC Spartans
3006   2:00 pm  Tualatin Hills United SC United Beryllium Black 3-6 Southeast Soccer Club SESC Strikers
3005   2:00 pm  PCU 02B Red 0-12 Crossfire OR Southside SC Blue
3008   6:00 pm  Eastside Timbers '02B Black 1-3 Crossfire OR Lake Oswego SC Junior's U-10
3010   6:00 pm  Crossfire OR Southside SC Blue 3-3 RPSC River 14k
3012   6:00 pm  Crossfire OR Clackamas United SC Raptors 5-1 FC Portland Academy 2002 Boys Navy
3009   6:30 pm  WT B02 Copa 9-0 Thelo United FC Spartans
3011   6:30 pm  Southeast Soccer Club SESC Strikers 2-5 Eastside Timbers '02B Red
Sun, November 11, 2012
GAME#   Time Home   Away Location
  Consolation  
3015   1:00 pm  PCU 02B Red 0-2 Tualatin Hills United SC United Beryllium Black
3016   2:00 pm  NEU Barca 3-3 Eastside Timbers '02B Black
  Quarterfinal  
3019 QF3   9:00 am  Crossfire OR Clackamas United SC Raptors 0-1 Southeast Soccer Club SESC Strikers
3020 QF4   9:00 am  Crossfire OR Lake Oswego SC Junior's U-10 5-4 RPSC River 14k
3018 QF2   10:00 am  Eastside Timbers '02B Red 7-0 FC Portland Academy 2002 Boys Navy
3017 QF1   10:00 am  Crossfire OR Southside SC Blue 3-6 WT B02 Copa
  Semifinal  
3021 SF1   1:00 pm  WT B02 Copa 6-4 Crossfire OR Lake Oswego SC Junior's U-10
3022 SF2   1:00 pm  Eastside Timbers '02B Red 9-2 Southeast Soccer Club SESC Strikers
  Championship  
3023   4:00 pm  WT B02 Copa 0-9 Eastside Timbers '02B Red
- has been rescheduled in last seven days (since Mar 28), - has been rescheduled since Oct 20  (current as of 4/4/14 10:45 am)

© 2014 Demosphere International, Inc. All rights reserved.
Youth Sports WebWriter Websites, Online Registration Management, Tournament and League Scheduling Systems